Team Wilhelminaschool 2019-2020 (The Dreamteam)
 


Algemeen:

Directeur:

Bart van der Meijs

Bouwcoördinatoren:
                                         
Rob Meeusen                Colette Cuppers            Dominique op het Veld
groep 1i t/m 2              groep 3 t/m 5               groep 6 t/m 8


Interne Begeleiding: 
                                                 

                                             
Anneke Dekkers            Marijke van Roij            Caroline Wiepkes
groep 1 t/m 2               groepen 3 t/m 5            groep 6 t/m 8
                                          

ICT:                                     Gymnastiek (vakleerkracht JIBB)     

                                          Joes Berkers

Vervangingen:                  Onderwijs ondersteunend:
                                                          
Roel van de Hoogstraten    Marion van de Kimmenade  Marielle van Moorsel         Hind Arkiza
Xandieme Megens             (onder- en middenbouw)    (onder- en middenbouw)   (vooral bovenbouw)

Administratie:                  Conciërge:
                                           
Corine Bosch                     Freddy van Bokhoven               


Onderbouw:

Groep 1a:                    
                                    Groep 1b:      
                
Marian Bosselaar       &   Maaike Slaats              Esmee Koolen         &  Rob Meeusen
                                                                        
Groep Instroom: 
      
Anouk Hamelijnck      &   Maaike Slaats
            
Groep 2a:                                                             Groep 2b:
                             
Sanne Theuns          & Laura van der Putten      Anne van den Reek   

       
Middenbouw:

Groep 3a:                                                           Groep 3b:
                  
Jolien Rovers vd Rijt  &  Maartje van Geffen          Inge Bexkens          &   Jan Coumans            

Groep 4a:                                                           Groep 4b:
                                 
Maud Löring             & Nicole van Zon                 Lonneke van de Weert

Groep 5a:                        Groep 5b:

                                                            
Freek Claassen                  Ank Wildeboer Schut   &   Colette Cuppers                            
  

Bovenbouw:
                                                       
Groep 6a:                                                            Groep 6b:
                                                                                                 
Milou Boutkan                                                      Gaetano Petrillo

Groep 7a:                                                               Groep 7b:

               
Franke Vereijken        &  Joyce Vervoort                 Anne Verbruggen 

Groep 8a:                                                             Groep 8b:
                                             
Ton van Hoof                                                        Leony van Dam                                                                                  
                                                    
Contact
Wilhelminaschool
Bachlaan 9          5707 RM Helmond          T.0492-590175          E.info@wilhelminaschool.nl
© 2020  Wilhelminaschool-powered by BasisOnline